Мои объявления
 /  Доска объявлений Киева  /  Строительство и ремонт  /  Строительный инструмент, оборудование  /  Віброметри для вимірювання вібрації, вібрація...
Продам / купить
Віброметри для вимірювання вібрації, вібрація машин ГОСТ ІСО 10816-1-97, віброручкі, Киев
Продам / купить

Віброметри для вимірювання вібрації, вібрація машин ГОСТ ІСО 10816-1-97, віброручкі, Киев

Регион: г. Киев
Архивное объявление
Найти похожие
Вібрація - це механічні коливання твердих тіл. Приватним прикладом твердих тіл є динамічні машини, робота яких обов'язково, в більшій чи меншій мірі, супроводжується вібрацією. У багатьох випадках вібрація машин супроводжується підвищеним рівнем шуму або надмірним виділенням тепла.
Вібрація машин - це коливальний рух машини в цілому або окремих її вузлів. При значному рівні вібрації можуть спостерігатися неприпустимі відносні переміщення деталей або неприпустимі значення періодичних інерційних сил, здатних привести до руйнування конструкції. Іншими словами, надмірна вібрація призводить до погіршення якості роботи машини і передчасного її виходу з ладу.
Подібно до того, як підвищена температура тіла людини сигналізує про негаразди зі здоров'ям, так і підвищена вібрація машини є вірною ознакою «погіршення здоров'я» машини. Проводячи постійний контроль рівня вібрації машини, можна отримати достовірну інформацію про її технічний стан і передчасно виявляти й усувати зароджуються дефекти і, як наслідок, на 18% скоротити витрати на ремонтні витрати.
Контроль вібрації проводиться за допомогою спеціальних приладів - віброметрів, які визначають один або кілька параметрів вібрації: вібропереміщення, віброшвидкість або віброприскорення.
Все віброметри за способом проведення вимірювань поділяються на контактні і безконтактні, а за принципом дії - на наступні типи:
• оптичні;
• вихореструмо;
• індукційні;
• п'єзоелектричні;
• ємнісні і ін.
Розглянемо коротко принцип дії кожного типу віброметрів. Робота оптичних віброметрів заснована на принципі Допплера - зміні довжини хвилі відбитого сигналу за рахунок вібрації досліджуваної поверхні. Відбитий сигнал реєструється оптичним інтерферометром, обробляється електронікою і на виході отримують дані по параметрах вібрації. Оптичні віброметри володіють хорошою точністю і швидкодією, але головна їхня перевага полягає в безконтактному методі визначення вібрації. Головний же недолік оптичних віброметрів - істотно висока ціна в порівнянні з віброметр інших типів. (//www.bboard.com.ua)
У вихорострумових віброметр датчиком вібрації є вихровий пробник, в робочій зоні якого розташована котушка індуктивності. На котушку індуктивності подається сигнал високої частоти, який наводить на досліджуваній електропровідний поверхні вихрові струми. Останні, в свою чергу, змінюють параметри опору самої котушки, причому величина цих змін пропорційна величині зазору між досліджуваної поверхнею і торцем датчика.
За принципом зміни характеристик електромагнітного поля котушки датчика електропровідний поверхнею працюють і індукційні віброметри, в яких реєструються зміни індуктивності котушки в залежності від відстані до досліджуваної феромагнітної поверхні.
Індукційні та вихореструмо віброметри доступні за ціною, мають прийнятною точністю вимірювань, але здатні реєструвати вібрацію тільки струмопровідних поверхонь, і будучи встановленими від них на відстані 3-5 мм.
П'єзоелектричні віброметри, як випливає з самої назви, працюють на п'єзоефекті - виникненні різниці потенціалів на п'єзокристалами при його механічної деформації.
П'єзоелектричний датчик встановлюється безпосередньо на досліджувану поверхню і конструктивно являє собою деяку інертну масу, підвішену на пружних пьезокрісталліческіх елементах. Вібрації від досліджуваної поверхні передаються до інертної маси, яка намагається зберегти положення рівноваги, викликаючи, тим самим, деформації пружних елементів. Сигнал, який відповідає величині деформації реєструється і обробляється електронікою приладу і на виході видається сигнал по струму, заряду або напруги.
Відносним недоліком п'єзоелектричних віброметрів є необхідність безпосереднього контакту датчика вібрації з досліджуваної поверхнею, що не завжди зручно при вирішенні деяких виробничих завдань. Але, завдяки невеликій ціні, гарної чутливості, високої роздільної здатності, надійності і стійкості до зовнішніх впливів, високій швидкості проведення вимірювань (до 100 машин за зміну), п'єзоелектричні віброметри є кращими інструментами для контролю вібрації.
Віброметри для контролю вібрації роторних машин вимірюють параметри вібрації (віброшвидкість, вібропереміщення або віброприскорення) в частотному діапазоні від 10 Гц до 1000 Гц. Допустимі норми вібрації регламентуються ГОСТ ІСО 10816-1-97 "Вібрація. Контроль стану машин за результатами вимірювань вібрації на невращающихся частинах".
Проводячи моніторинг обертових машин за допомогою віброметрів, можна прогнозувати подальший рівень вібрації і терміни наступних ремонтів. Більш того, віброметри можуть бути використані і для діагностики деяких дефектів: розцентровки і дисбалансу валів, стану кріплення машини до фундаменту і ін.
Компанія «Балтех» є провідним російським виробником віброметров- починаючи з найпростішої віброручкі BALTECH VP-3405 і закінчуючи автоматизованою системою контролю ПРОТОН-1000.
Віброконтроля роторних машин за допомогою віброручкі BALTECH VP-3405 і Вібротестер BALTECH VP-3410 є найдоступнішим за ціною, а за допомогою віброметра-балансувальника «ПРОТОН-Баланс-II» можна ще й провести точну балансування (методом трьох пусків з пробної масою) валів у власних опорах.
Запрошуємо всіх технічних фахівців на навчання за темою: ТОР-103 «Вібрація Машин. Віброметри й виброаналізатори для вимірювання вібрації ».
Дополнительно
ID объявления: #679783 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/ru/
0